Domain Hosting Hizmeti

Domain Hosting Hizmeti, ile web sitenizin kimliğini, barınacağı alanı belirleyebilir ve satın alabilirsiniz. Domain, şirketinizin markanızına ait olan benzersiz isimlerin başına www. sonuna .com, .net, .org, .com.tr alan eklerinin birleştirilmesiyle oluşan web sitenizin ismidir. Domain adınızı belirlerken çok dikkatli olmalısınız. İnternet ortamında sizin kimliğiniz olacak bu isim sektörünüzü temsil edecek şirketinizi temsil edecek en uygun isim olmalıdır. Domain alan adı seçilirken mümkün olduğu kadar kısa kelimelerden oluşmalıdır. Seçtiğiniz alan adı ne kadar kısa olursa ve sektörünüzün ve hizmetinizi yansıtacak bir domain ise google ve diğer arama motorları tarafından daha kolay anlamlandırılmaktadır. Domain satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Domain satan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hosting hizmeti, domain alan adınızı tescil ettirdiniz, web sitenizi yaptırdınız son olarak web sitenizin bulunması gereken bir web sitesi barındırma hizmeti almanız gerekecektir. Bu hizmetine adına hosting hizmeti diyoruz. Web sitenizin stabil çalışması için doğru hosting hizmetini almalısınız. Domain Hosting hizmeti satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hosting satan şirketler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Domain Hosting Hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır. Arama motorlarında hızlı kendinizi göstermek istiyorsanız doğru domain adını seçmeniz gerekmektedir. Ticari olarak özellikle .com .net ve Türkiye geneline hitap eden .com.tr domainleri satın almanızı öneriyoruz. com ve net için herhangi belgeye ihtiyaç yoktur. Ödemenizi yaptığınız taktirde hemen alınabilen domain türleridir. .com.tr uzantılı domain almak için birkaç kritere sahip olmanız gerekmetedir. Şirket iseniz alacağınız domain içerisinde birebirde o ismin geçmesi gerekmetedir. tr uzantılı domainler türkiyede nic tr tarafından organizasyonu yürütülmektedir. Yani kurumsal domainler sınıfına girmektedir. .com.tr uzantılı domain satın aldığınızda ek olarak şirket evraklarınızı göndermeniz gerekecektir. Ayrıca aldığınız isim üzerinden marka tescil başvurusu yaparakta bu domaine sahip olabilirsiniz. Domain hosting hizmeti alırken bu işte tecrübeli insanlarla çalışmanızda fayda vardır. Web sitenizin stabil çalışması, kurumsal maillerinizin doğru çalışması, web sitenizin bulunduğu sunucunun hız değerleri oldukça önemlidir. Web siteniz hızlı ve sorunsuz çalışması arama motorları üzerinde ciddi bir etkiye sahiptir.

Domain Hosting Hizmetikurumsal çalışmalar için büyük önem arzetmektedir. hosting satan şirketler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hosting hizmetini alan adınızı aldıktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Sunucularımız yeni nesil sunucular olup en iyi şekilde optimize edilerek SSD disklerleWeb Sitesi SEOaltyapısına en uygun hale getirilmiştir. SEO Hosting sunucumuz windows tabanlı olarak çalışmaktadır. Framework çekirdek yapısının tğm versiyonlarını karşılamaktadır ve sürekli olarak güncellenmektedir. Plesk panel sayesinde hosting özelliklerini daha kolay kullanma imkanı sunmaktayız. Plesk panel son versiyon olup sürekli güncellenmektedir.